Strona główna | O firmie | Dostawy | Poza katalogiem | Płatność | Dane kontaktowe

O firmie

Nasza strona przedstawia żywe kompozycje, tworzone w codziennej pracy - dokładnie te same, które można kupić w naszej kwiaciarni.

Prosimy o wyrozumiałość, prezentacja na stronie jest siłą rzeczy ograniczona do kilkudziesięciu pozycji i przedstawia jedynie cząstkę naszych możliwości. Proponujemy zatem korzystanie z zamówień indywidualnych dotyczących: wiązanek ślubnych, aranżacji i dekoracji, stałych zleceń dla firm, obsługi konferencji i spotkań. 
Gwarantujemy pewną i niezawodną dostawę kwiatów gdziekolwiek są one potrzebne. Jakość i świeżość kwiatów gwarantuje nasza wieloletnia współpraca z najlepszymi polskimi producentami. Kwiaty z giełd holenderskich dostarcza nam firma Transflora Johannes Willemse.
Zapewniamy, iż każde zamówienie, bez względu na formę jego złożenia, traktowane jest osobiście, z taką samą dbałością jak przy bezpośrednich zakupach w kwiaciarni. Dajemy pewność bezpieczeństwa transakcji, w tym zakresie, który jest naszym udziałem, oraz pełną dyskrecję powierzonych nam danych osobowych, gdyż nie przechowujemy ich na serwerze.

Mam nadzieję, że dzięki Państwa wyborom będziemy wspólnie tworzyć nowe kompozycje, podtrzymując znakomite tradycje polskiego bukieciarstwa.

Krzysztof Warszawski