Dostawy

Gwarantujemy szybką, pewną i niezawodną dostawę kwiatów pod wskazany adres. Prosimy pamiętać, iż czas realizacji zamówienia liczony jest od otrzymania przez nas potwierdzenia dokonania wpłaty. Zamówienie można złożyć telefonicznie +48 698913017;+48 22 6627113; lub faksem pod numerem +48 22 662 32 99, e-mail'em na adres kontakt@kwiaciarnia-mak.pl

Zamówienia realizujemy tylko na terenie Warszawy w godzinach 8-17 od poniedziałku do piątku.

Zlecenia złożone po godzinie 16 dostarczymy następnego dnia.

Realizacja: do 1,5 godziny.

Możliwe jest określenie pory dnia dla doręczenia kwiatów.
Nie gwarantujemy dostawy o określonej godzinie.

 UWAGI:

  • Przez określenie "dzień następny" należy rozumieć "następny dzień roboczy"
  • Staramy się, o ile są takie możliwości, spełnić życzenia dotyczące pory dnia. Jeżeli są takie warunki, potwierdzamy to indywidualnie.
  • Aby mieć pewność iż kwiaty dotrą do adresata, prosimy o dokładne wypełnienie formularza zamówienia, który wyświetla się przy wyborze bukietu. Jeżeli pewne, dodatkowe, informacje pomogą nam szybciej dotrzeć do adresata, prosimy podać je w zamówieniu. Podanie numeru telefonu odbiorcy jest konieczne w celu ustalenia dogodnego terminu i miejsca doręczenia.
  • Przy wysyłaniu kwiatów w okresach zwiększonych zakupów takich jak Święta, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Walentynki prosimy o wzięcie tego pod uwagę i wcześniejsze złożenie zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany niektórych kwiatów, jeśli są sezonowo niedostępne. Zapewniamy, iż zmiany te nie wpływają na wygląd i cenę bukietu.

Opłata za dostawę

Opłata jest uzależniona od miejsca dostawy

  • Darmowa dostawa obejmuje dzielnicę Ursus w Warszawie oraz Michałowice
  • Opłata w wysokości 20 zł obejmuje lewobrzeżne dzielnice Warszawy z Piastowem i Pruszkowem
  • Opłata w wysokości 40 zł obejmuje prawobrzeżne dzielnice Warszawy